bootstrap buttons

Επιτυχόντες

1. ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΚΛΩΣΤΟΥΦΑΝΤ. ΜΗΧ. ΠΕΙΡΑΙΑ

2. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΔΑΝΙΗΛ ΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
3. ΒΑΒΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡ. ΠΑΝΕΠ. ΠΑΤΡΑ
4. ΒΛΑΧΟΥΤΣΙΚΟΥ ΣΟΦΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑ
5. ΒΛΑΧΟΥΤΣΙΚΟΥ ΠΕΡΣ. ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
6. ΓΕΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΕΠΙΚ. & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖ. ΕΝΗΜ. ΑΘΗΝΑ
7. ΓΚΕΓΚΑ ΑΛΙΣΙΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΡΟΔΟ
8. ΔΑΡΑΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΝΑΥΠΛΙΟ
9. ΔΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΟΙΜ. ΚΟΙΝ. ΘΕΟΛΟΓ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
10. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤ. ΔΗΜΟΣ. ΥΓΕΙΑΣ & ΚΟΙΝ. ΥΓ. ΑΘΗΝΑ
11. ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΑΝΑΡΓ. ΔΙΟΙΚ. ΟΙΚ. & ΕΠΙΚ. ΤΟΥΡ. ΠΥΡΓΟΣ
12. ΚΑΤΣΙΚΑΡΕΛΗΣ ΔΗΜ. ΦΥΤ. ΠΑΡΑΓ. ΓΕΩΠ. ΠΑΝΕΠ. ΑΘΗΝΑ
13. ΚΟΚΟΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
14. ΚΟΖΜΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣ. ΑΓΩΓ. & ΑΘΛΗΤ. ΑΘΗΝΑ
15. ΚΟΖΜΑ ΚΩΝ/ΝΑ ΤΕΧΝΟΛ. ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
16. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤ. ΕΠΙΣΤ. ΦΥΤΙΚ. ΠΑΡΑΓ. ΓΕΩΠ. ΑΘΗΝΑ
17. ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ ΔΗΜ. ΜΗΧΑΝΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑ
18. ΜΕΣΙΣΚΛΗΣ ΔΗΜ. ΠΛΗΡΟΦΟΡ. ΚΑΙ ΤΗΛΕΠ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑ
19. ΜΗΝΑ ΕΛΕΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ ΟΠΑ
20. ΜΠΟΜΠΑΙ ΜΑΡΙΟΣ ΜΗΧ. ΤΕΧΝ. ΠΕΤ.& ΦΥΣ. ΑΕΡ. ΚΑΒΑΛΑ
21. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΙΔΗΣ ΠΕΡ. ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
22. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡ. ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ ΠΑΝΤΕΙΟ
23. ΠΑΥΛΑΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠ. ΠΑΝΕΠ. ΠΕΙΡΑΙΑ
24. ΠΟΡΤΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΑΘΗΝΑ
25. ΡΑΤΤΟΥ ΝΤΑΡΣΑΝ ΤΕΧΝΟΛ. ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
26. ΡΟΥΜΠΙΝΗ ΠΑΝΑΓ. ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑ
27. ΣΕΒΤΣΙΚ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΛΑΡΙΣΑ
28. ΣΥΚΕΡΙΔΗ ΕΥΦΗΜΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤ. & ΑΣΦ. ΕΠΙΣ. ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ 
29. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ 
30. ΤΣΙΑΝΤΑ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ 
31. ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΕΥΑ ΕΠΙΣΤ. ΠΡΟΣΧ. ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ. ΡΟΔΟ
32. ΦΛΩΡΟΥ ΑΛΙΚΗ ΦΙΛΟΣΟΦ. & ΨΥΧΟΛ. ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ
33. ΦΛΩΡΟΥ ΡΟΖΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑ

1. ΑΠΕΙΡΑΝΘΙΤΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)

2. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΕΡ. & ΜΗΧ. ΑΝΤΙΡΥΠ. (ΚΟΖΑΝΗ)

3. ΑΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

4. ΒΑΡΓΕΜΕΖΗ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓ. & ΨΥΧΟΛ. (ΑΘΗΝΑ)

5. ΓΚΙΟΚΑ ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ & ΕΚΠ/ΚΗΣ ΠΟΛΙΤ.(ΚΟΡΙΝΘΟΣ)

6. ΓΚΑΝΤΑΛΑ ΜΗΝΑΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡ. ΥΠΟΛ. & ΠΛΗΡ. (ΠΑΤΡΑ)

7. ΔΙΓΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

8. ΘΩΜΑΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΟΠΤΙΚΗΣ & ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

9. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π. (ΑΘΗΝΑ)

10. ΚΑΠΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)

11. ΚΟΥΜΕΝΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)

12. ΚΩΝΣΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΗΧΑΝ. ΠΛΗΡ. & ΕΠΙΚ. ΣΥΣΤ. (ΣΑΜΟΣ)

13. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ

14. ΜΩΡΑΙΤΗ ΖΩΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤ/ΚΗΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ)

15. ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΛΕΥΚΑΔΑ) - ΔΙΟΙΚ. ΤΟΥΡ. ΕΠ.

16. ΝΑΝΝΟΥ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΕΚΠ. & ΑΓ. ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧ. ΗΛΙΚΙΑ (ΑΘΗΝΑ)

17. ΠΑΛΟΥΚΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝ/ΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΤΕ (ΧΑΛΚΙΔΑ) 

18. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

19. ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΝΘΟΣ ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΡΟΔΟΥ

20. ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤ/ΚΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)

21. ΤΣΕΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧ/ΣΗΣ ΠΕΡ. (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ)

22. ΦΕΓΓΕΡΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤ/ΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ)

23. ΦΙΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΛΩΣΤΟΥΦ/ΡΓΩΝ ΜΗΧ. ΤΕ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

24. ΦΟΥΣΕΚΑ ΜΑΡΚΕΛΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

25. ΧΑΤΖΗΛΕΟΝΤΑΡΗΣ ΑΘ. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΤΕ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ. ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

2. ΑΣΒΕΣΤΑ ΑΡΓΥΡΩ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

3. ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΣΤΕΛΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡ. ΜΕ ΕΦ. ΣΤΗ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ ΛΑΜΙΑΣ

4. ΓΑΒΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛ. ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ ΙΟΝΙΩΝ 

5. ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ

6. ΓΡΥΠΑΡΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

7. ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)

8. ΚΑΡΑΝΤΖΙΑΣ ΧΑΡ. ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

9. ΚΟΛΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΗΜΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

10. ΚΟΥΚΟΥΡΙΚΟΣ ΔΗΜ. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΙΓΙΟΥ (ΧΙΟΣ)

11. ΚΟΥΝΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ.- ΔΙΟΙΚ. ΤΟΥΡ. ΕΠ. & ΕΠ. ΦΙΛ. ΠΕΙΡΑΙΑΣ

12. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝ. ΜΗΧ. & ΜΗΧ. Η/Υ ΠΟΛΥΤΕΧΝ. ΚΡΗΤΗΣ

13. ΛΟΓΙΑΔΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

14. ΜΑΣΟΥΡΑΚΗ ΣΑΠΦΩ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡ. ΚΡΗΤΗΣ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

15. ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

16. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΚΟΥ Μ. ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

17. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑΣ)

18. ΡΕΝΤΖΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ. ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

19. ΣΑΛΕΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓ. ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤ. & ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

20. ΣΚΟΡΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦ. ΤΕ ΛΑΡΙΣΑΣ

21. ΣΤΑΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

22. ΣΤΑΜΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Β.ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

23. ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. ΤΕΧΝΟΛ. ΑΛΙΕΙΑΣ ΥΔΑΤΟΚΑΛΛ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

24. ΤΑΛΑΜΠΕΚΟΣ ΚΩN. ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ

25. ΤΑΧΜΕΤΖΙΔΗ – ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

26. ΦΟΥΣΕΚΑ ΜΑΡΚΕΛΑ ΕΠ. ΤΡΟΦ. & ΔΙΑΤΡ. ΤΟΥ ΑΝΘΡ. ΓΕΩΠ. ΠΑΝ.ΑΘΗΝΑΣ

27. ΧΑΤΖΗΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Θ. ΜΗΧΑΝΙΚ. ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗΣ ΤΕ ΠΕΙΡΑΙΑ

28. ΧΟΥΡΣΑΝΙΔΟΥ ΑΔΑΜ. ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ


1. ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛ. ΣΧΟΛΗ ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ    

2. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ

3. ΒΑΙΟΠΟΥΛΟΥ ΘΩΜ. ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

4. ΓΙΑΤΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤ/ΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ

5. ΔΗΜΟΥΛΑ ΕΜΜΑΝ. ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΑΘΗΝΑ

6. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡ. ΜΗΧ/ΓΩΝ ΜΗΧ. ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ Δ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

7. ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑ

8. ΚΑΡΟΥΤΑ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ - ΠΑΤΡΑ

9. ΚΕΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞ. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ  

10. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ – ΜΥΤΙΛΗΝΗ

11. ΜΠΑΝΤΡΑΣ ΑΠΟΣΤ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

12. ΜΠΑΣΤΑ ΑΘΗΝΑ ΓΕΡΜΑΝ. ΓΛΩΣ. & ΦΙΛ. ΠΑΝΕΠ. ΑΘΗΝΑ

13. ΜΠΟΥΛΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤ. ΣΧΕΔ. & ΤΕΧΝ. ΞΥΛ. & ΕΠΙΠΛΟΥ ΚΑΡΔΙΤΣΑ

14. ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

15. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΕΟΔΩΡ. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΣΥΣΤΗΜ. ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΘΗΒΑ

16. ΠΑΛΑΝΤΖΑ ΑΝΤΙΓ. ΜΗΧ/ΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ

17. ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 

18. ΡΩΣΙΔΗ ΣΟΦΙΑ ΠΟΛ. ΕΠΙΣΤ. & ΙΣΤΟΡΙΑΣ – ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΑΘΗΝΑ

19. ΣΑΝΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ

20. ΤΑΛΑΜΠΕΚΟΣ ΚΩΝ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ

21. ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡ. ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ - ΑΘΗΝΑ

22. ΤΣΕΒΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ – ΠΕΙΡΑΙΑ

23. ΤΣΙΤΣΙΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

24. ΦΥΛΑΚΤΟΣ ΟΜΗΡΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΣΥΣΤΗΜ. ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΘΗΒΑ 

25. ΦΑΤΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ


1. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΕΥΑΝΘΙΑ ΟΙΚΟΝΙΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΒΟΛΟΥ

2. ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΥΠΟΛ. ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

3. ΔΑΝΙΗΛ ΒΑΡΒΑΡΑ ΟΙΚΟΝΙΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΑΣ

4. ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΡΟΓΡ. ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑ

5. ΖΕΥΚΙΛΗ ΟΛΓΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ

6. ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

7. ΚΑΛΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΚΑΒΑΛΑ 

8. ΚΑΜΠΟΥΤΙΑΝ ΦΙΛΛΙΠΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 

9. ΚΑΝΤΑΡΑΣ ΠΑΡΗΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗ 

10. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡ. ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ

11. ΚΟΛΛΙΑ ΚΩΝ/ΝΑ ΕΦ. ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ

12. ΚΟΥΣΟΥΡΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ – ΙΟΝΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ)

13. ΚΥΡΓΙΕΤΣΟΥ ΕΥΡΥΔΙΚΗ ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓ. ΑΘΗΝΑ

14. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝ. ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΕΜΠ ΑΘΗΝΑ 

15. ΛΙΑΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΤΡΙΚΑΛΑ

16. ΜΑΘΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚ. ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

17. ΜΑΘΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΗΧΑΝ. ΕΠΙΣΤΗΜ. ΥΛΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ

18. ΜΑΣΟΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛ. ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤ. ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ

19. ΜΑΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑ

20. ΜΗΛΙΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣ. & ΕΠΙΚ. ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ

21. ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΣΟΦΙΑΝΝΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΕΣΩΤ. ΧΩΡΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

22. ΜΠΑΤΑΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 

23. ΜΠΟΛΑΤΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝ. ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΑΘΗΝΑ

24. ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΠΑΤΡΑ

25. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΟΔΩΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ

26. ΝΙΚΟΛΗ ΜΑΝΩΛΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ

27. ΠΑΛΑΝΤΖΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 

28. ΠΑΛΥΒΟΣ ΘΩΜΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ

29. ΠΟΥΡΑΙΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

30. ΡΕΝΤΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΑΧΕΙΡ. ΠΕΡΙΒ. & ΦΥΣ. ΠΟΡΩΝ ΑΓΡΙΝΙΟ 

31. ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΕΜΠΟΡ. ΝΑΥΤΙΚΟΥ 

32. ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ

33. ΣΤΑΜΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΓΕΩΠΟΝ. ΒΙΟΤΕΧΝ. ΠΑΝΕΠ. ΑΘΗΝΑ

34. ΤΟΥΦΕΞΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

35. ΤΣΕΒΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΘΗΝΑ

36. ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΡΟΓΡ. ΔΙΑΧ. ΕΚ .ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ 

37. ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑ ΛΙΛΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

38. ΤΣΙΝΤΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

39. ΤΣΙΧΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ ΔΙΑΧΕΙΡ. ΠΕΡΙΒ. ΛΑΜΙΑ

40. ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΠΟΛ. ΕΠΙΣΤ. & ΔΙΕΘΝ. ΣΧΕΣ. ΚΟΡΙΝΘΟ

41. ΧΑΤΖΗΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΑΛ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝ. ΠΑΝΕΠ. ΑΘΗΝΑ

42. ΧΟΣΜΠΑΝ ΝΑΝΤΙΑ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦ. & ΤΗΛΕΠ. ΚΟΖΑΝΗ


1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ

2. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΑΡΤΑΣ

3. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε. ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

4. ΒΑΤΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ  

5. ΓΙΑΛΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝ. ΣΕΦΜΕ (ΕΜΠ) 

6. ΔΗΜΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

7. ΖΑΓΟΥΡΑ ΟΥΡΑΝΙΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ

8. ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΣΑΒ. ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

9. ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ ΙΩΑΝ. ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

10. ΚΑΡΥΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

11. ΚΑΡΥΔΗ ΤΟΥΛΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜ. ΠΛΗΡΟΦΟΡ. ΓΡΕΒΕΝΑ

12. ΚΑΤΣΙΑΒΑΡΑ ΧΑΡ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΤΡΩΝ

13. ΚΟΝΤΑΞΗΣ ΝΙΚΟΛ. ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

14. ΛΙΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΑΘΗΝΩΝ

15. ΜΑΛΙΣΟΒΑ ΑΚΡΙΒΗ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

16. ΜΑΜΩΝΑ ΑΔΑΜ. ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

17. ΜΠΑΙΚΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΟΙΚΟΝ. ΕΠΙΣΤΗΜ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)

18. ΜΠΟΝΑΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝ. ΠΛΗΡ. & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡ. ΠΑΤΡΑΣ

19. ΜΠΟΥΣΔΡΑ ΚΑΤΕΡ. ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

20. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝ. ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

21. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Λ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜ. ΠΑΤΡΑΣ  

22. ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΠΑΝΑΓ. ΤΕΧΝ. ΠΛΗΡ. & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝ. ΑΡΤΑΣ

23. ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΔΗΜ. ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

24. ΠΑΧΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΕΜΠ

25. ΠΕΡΙΑΛΗ ΝΤΟΡΑ ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

26. ΠΟΛΓΙΑ ΡΕΝΤΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ

27. ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡ. ΦΥΣ. ΠΕΡΙΒ. ΛΑΜΙΑΣ

28. ΡΕΝΤΟΥΜΗ ΕΥΑΓΓ. ΓΕΩΛΟΓΙΚΟ ΑΕΙ ΠΑΤΡΑΣ

29. ΣΑΝΤΖΑΚΟΥ ΜΑΡ. ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΟΠΤΙΚ. ΤΕΧΝ. ΑΘΗΝΑΣ

30. ΣΑΝΤΡΑΒΕΛΑΣ ΝΙΚ. ΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧΑΝ. & ΜΗΧ. ΥΠΟΛΟΓ. ΘΡΑΚΗΣ  

31. ΣΚΑΛΤΣΗ ΛΙΑΝΑ ΑΝΑΚΑΙΝ. & ΑΠΟΚΑΤΑΣΤ. ΚΤΙΡΙΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

32. ΣΤΡΕΛΤΣΩΦ ΞΕΝΟΦ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

33. ΣΧΟΙΝΑ ΣΟΦΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΚΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

34. ΤΖΑΝΟΓΛΟΣ ΔΗΜ. ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΧΑΝΙΑ

35. ΤΟΥΦΕΞΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕΡΙΦ. ΟΙΚΟΝ. ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΕΙ ΛΙΒΑΔΕΙΑ

36. ΤΡΙΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΣΠ. ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ ΣΩΜΑΤΩΝ

37. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ Λ. ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ 

1. ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧ. & ΤΕΧΝΟΛ. ΥΠΟΛ. ΠΑΤΡΑΣ

2. ΑΡΑΜΠΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ 

3. ΒΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

4. ΓΑΒΑΛΑΣ ΜΑΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛ. ΥΛΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

5. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

6. ΔΕΣΥΠΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜ. ΝΑΥΤΙΚΟΥ (ΣΜΥΝ)

7. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΚΟΣΜΗΜΑΤΟΛ. ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

8. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓ. ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΚΟΣΜΗΜΑΤΟΛ. ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

9. ΔΗΜΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

10. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΒΑΓΙΑ ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

11. ΖΑΧΑΡΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΕΧΝΟΛ. ΠΛΗΡ. & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝ. ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ

12. ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ ΑΝΤ. ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΚΡΗΤΗΣ

13. ΚΑΚΑΡΙΑΣ ΕΠΑΜ. ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ

14. ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΣΑΒ. ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡ. ΥΠΗΡ. ΑΙΓΑΙΟΥ (ΧΙΟΣ)

15. ΚΙΤΑΜΡΤΖΙΑΝ ΓΙΑΝ. ΜΗΧΑΝ. & ΑΕΡΟΝΑΥΠ. ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

16. ΚΟΜΠΟΝΤΗΣ ΠΑΝ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ

17. ΚΟΥΝΤΡΟΥΜΠΑΣ Γ. ΔΙΟΙΚ. ΜΟΝ. ΥΓΕΙΑΣ & ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

18. ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ. ΜΗΧΑΝ. ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ ΕΜΠ

19. ΛΕΜΠΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ ΑΕΙ 

20. ΛΕΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧ/ΛΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ

21. ΛΙΑΚΟΣ ΒΑΙΟΣ ΤΕΧΝ. ΠΛΗΡ. & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝ. ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ 

22. ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΓΙΩΡΓ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

23. ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ 

24. ΜΠΑΛΤΑΣ ΣΩΤΗΡ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

25. ΜΠΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡ. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

26. ΜΠΕΝΤΑ ΜΑΡΙΑ ΣΧΕΔ. & ΤΕΧΝ. ΞΥΛ. & ΕΠΙΠΛ. ΤΕΙ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

27. ΝΟΜΙΚΟΥ ΑΛΕΞ. ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠ. ΣΠΟΥΔ. ΠΑΝΕΠ. ΑΘΗΝΑΣ

28. ΝΤΑΛΟΥΜΗ ΣΤΕΦ. ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ

29. ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΠΑΝ. ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

30. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π. ΝΑΥΠΗΓΙΚΗΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

31. ΠΑΧΗ ΑΝΝΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

32. ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΔΗΜ. ΠΟΛΙΤ. ΕΠΙΣΤ. & ΔΗΜ. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

33. ΣΚΑΛΤΣΗ ΛΙΑΝΑ ΦΩΤ. & ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤ. ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

34. ΤΕΝΤΟΛΟΥΡΗ ΘΕΜ. ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

35. ΤΣΙΧΛΑΚΗ ΑΛΕΞ. ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ & ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝ. ΙΟΝΙΟΥ

36. ΦΑΡΑΚΟΥΚΗΣ ΑΝΔΡ. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΧΙΟΣ   

37. ΧΙΩΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡ. ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

38. ΧΙΩΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

1. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΑΜΦΙΣΣΑ

2. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΠΙΧ. ΣΧΕΔ. & ΠΛΗΡΟΦ. ΣΥΣΤ. ΠΑΤΡΑΣ 

3. ΑΙΔΟΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝ. ΥΠΟΛ/ΚΩΝ ΣΥΣΤ. ΠΕΙΡΑΙΑ

4. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡ. ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ

5. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΑΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

6. ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡ. ΣΕ ΔΙΟΙΚ. & ΟΙΚ. ΠΑΤΡΑΣ

7. ΒΑΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΦΗ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

8. ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

9. ΒΟΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

10. ΓΕΩΡΓΑΤΣΩΝΑ ΠΩΛΙΝΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

11. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜ. ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

12. ΓΚΙΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

13. ΔΕΣΥΠΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΜΗΧΑΝ. ΠΛΗΡ. & ΕΠΙΚ. ΣΥΣΤ. ΑΙΓΑΙΟΥ

14. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧ. ΥΠΗΡΕΣ. ΑΙΓΑΙΟΥ

15. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧΑΝ. ΠΟΛΥΤΕΧΝ. ΚΡΗΤΗΣ

16. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΒΑΓΙΑ ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

17. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

18. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡ. ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡ. ΣΠ. ΟΙΚ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ

19. ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΗΧ. ΣΧΕΔ. ΠΡ. & ΣΥΣΤ. ΑΙΓΑΙΟΥ ΣΥΡΟΣ

20. ΚΑΜΗΛΕΡΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

21. ΚΑΡΑΠΕΤΣΙΑΝΗ ΒΑΣΙΛ. ΝΟΣΗΛΕΥΕΤΙΚΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

22. ΚΑΡΒΑΙΝΗ ΑΝΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

23. ΚΟΥΛΕΝΤΙΑΝΟΣ ΑΘΑΝ. ΟΙΚΟΝΟΜ. ΕΠΙΣΤ. ΠΑΝ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

24. ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΡΟΔΟΥ

25. ΛΥΤΡΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ 

26. ΜΑΚΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ

27. ΜΠΟΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

28. ΜΠΟΛΑΤΟΓΛΟΥ ΡΑΧΗΛ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ

29. ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΗ ΕΛΕΝΗ ΧΡΗΜ/ΚΗΣ & ΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

30. ΜΟΥΣΧΟΥΝΤΗ ΝΤΟΡΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

31. ΞΕΡΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ

32. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

33. ΠΕΤΡΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΛΕΥΤ. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

34. ΠΕΤΡΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΜΙΧ. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

35. ΣΚΟΝΔΡΑ ΘΩΜΑΙΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓ. ΔΗΜΟΤ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΡΟΔΟΥ 

36. ΣΤΡΕΛΤΣΩΦ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΛΗΡ. ΜΕ ΕΦ. ΣΤΗ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ ΛΑΜΙΑΣ

37. ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΥΚ. ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

2. ΔΕΣΥΠΡΗ ΕΛΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

3. ΔΡΟΣΟΥ ΜΑΙΡΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

4. ΕΓΚΑΡΧΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

5. ΚΑΡΑΠΕΤΣΙΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

6. ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

7. ΚΙΛΙΤΣΟΓΛΟΥ ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

8. ΚΟΝΤΑΞΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

9. ΚΟΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

10. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΠΕΡΣΑ ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

11. ΚΩΣΤΑΡΕΛΗΣ ΦΩΤΗΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ

12. ΛΕΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

13. ΛΙΝΑΡΔΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΜΑΡΚΕΤ. & ΕΠΙΚ. ΟΙΚ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ

14. ΛΟΥΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ

15. ΜΙΧΑΛΕΑ ΕΥΓΕΝΕΙΑ ΔΟΜΙΚΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ

16. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΤ. ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

17. ΜΠΑΝΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΒΟΛΟΥ

18. ΜΠΟΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

19. ΞΑΓΟΡΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

20. ΞΕΡΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΧΕΔ. & ΤΕΧΝ. ΞΥΛ. & ΕΠ. ΛΑΡΙΣΑΣ

21. ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

22. ΠΑΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

23. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

24. ΠΑΤΡΙΚΑΛΑΚΗ ΕΥΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

25. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡ. ΔΙΟΙΚ. & ΟΙΚ. ΓΡΕΒΕΝΑ

26. ΡΑΤΙΑΝΙ ΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ

27. ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΧΡΗΜ/ΚΗΣ & ΕΛΕΚΤ. ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

28. ΤΖΙΤΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)

29. ΦΑΡΑΚΟΥΚΗ ΛΗΔΑ ΔΙΕΘΝ. & ΕΥΡΩΠ. ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΤΕΙΟΥ

30. ΧΙΩΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧ. Η/Υ ΠΟΛΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 

1. ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗ ΗΡΩ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

2. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑ)

3. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΠΑΤΡΑΣ

4. ΒΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΥΣΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

5. ΒΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΣΟΕ ΠΛΗΡ. ΟΙΚΟΝ. ΠΑΝΕΠ.ΑΘΗΝΑΣ 

6. ΓΚΟΥΝΤΙΜΕΝΓΚΟ ΔΗΜ. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ ΤΕΙ ( ΠΕΙΡΑΙΑ )

7. ΔΑΝΙΚΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤ. ΤΕΙ (ΑΘΗΝΑΣ)

8. ΕΡΜΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΤΕΙ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)

9. ΖΟΥΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

10. ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

11. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΑΤΑΣΑ ΓΕΩΠ. ΒΙΟΤ/ΓΙΑΣ ΓΕΩΠ.ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ

12. ΚΑΣΙΝΤΙ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΟΥΡΙΣΤ. ΕΠΙΧΕΙΡ. ΤΕΙ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

13. ΚΑΤΖΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ ΤΕΙ

14. ΚΟΛΛΙΑΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΗΛ/ΚΩΝ ΥΠΟΛ. ΣΥΣΤΗΜ. ΤΕΙ (ΠΕΙΡΑΙΑ)

15. ΚΟΝΤΑΞΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΕΧΝ. ΥΠΑΞ/ΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΤΥΑ)

16. ΚΟΤΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ

17. ΚΟΥΦΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΚΟΙΝΩΝ. ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΤΕΙΟΥ

18. ΛΑΒΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

19. ΛΕΤΖΑ ΣΙΛΒΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΠΑΤΡΑΣ

20. ΜΑΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

21. ΜΑΣΛΙΟΥΚΙΒΣΚΑ ΛΟΝΑ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

22. ΜΑΣΛΙΟΥΚΙΒΣΚΑ ΓΙΑΝΝΑ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ

23. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡ. ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ

24. ΜΙΧΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

25. ΜΩΡΑΙΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞ. ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ

26. ΝΟΤΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΓΑΝ. & ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. ΟΙΚ. ΠΑΝ.ΑΘΗΝΑΣ 

27. ΝΙΩΤΗΣ ΘΑΝΟΣ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧ/ΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΕΜΠ

28. ΞΕΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

29. ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΤΕΙ

30. ΣΙΜΟΙΡΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

31. ΣΠΑΘΟΥΛΑ ΚΩΝ/ΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΧΙΟΣ)

32. ΣΤΑΘΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓ. ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

33. ΣΤΑΦΥΛΗ ΕΛΕΝΗ ΤΕΧΝ. ΠΛΗΡ. & ΤΗΛΕΠΙΚ. (ΛΑΡΙΣΑ)

34. ΤΡΙΠΟΛΙΤΣΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΧΕΔ. & ΤΕΧΝ. ΞΥΛ.&ΕΠΙΠΛ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)  

35. ΤΡΟΥΛΛΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑΣ)

36. ΤΣΟΥΧΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

37. ΦΟΥΣΕΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΟΙΚ. ΣΥΣΤΗΜ. ΕΦΟΔ. ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 

38. ΧΑΜΠΟΥΤΑΝΙΔΟΥ ΝΙΚΗ ΔΗΜ. ΣΧΕΣ.&ΕΠΙΚ. ΠΟΛ. ΤΕΙ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)

1. ΒΑΘΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΜΗΧ.ΕΜΠΟΡ.ΝΑΥΤΙΚΟΥ

2. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙ ΔΙΕΘΝ. ΕΜΠΟΡ. ΤΕΙ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

3. ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓ. ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

4. ΒΕΛΙΣΣΣΑΡΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΧΑΡΟΚ. ΠΑΝ. ΓΕΩΓΡΑΦΙΑ ΑΕΙ

5. ΒΙΩΝΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣ. ΤΕΙ ΙΟΝΙΟΥ

6. ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ

7. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΑΛΙΑ ΟΙΚΟΝ. ΕΠΙΣΤ. ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ

8. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤ.& ΥΠ. ΣΥΣΤ. ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

9. ΔΕΔΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΛΑΜΙΑΣ ΤΕΙ

10. ΔΗΜΑΚΗ ΗΡΩ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓ. ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

11. ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧ. ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ 

12. ΔΗΜΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

13. ΔΗΜΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡ. ΤΕΙ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

14. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΦ.ΓΛ.ΔΙΟΙΚ.&ΕΜΠ.ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ

15. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

16. ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΤΕΧΝ. ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

17. ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΑΛΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ

18. ΚΑΛΠΑΔΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΗΧ. ΕΜΠΟΡ. ΝΑΥΤΙΚΟΥ

19. ΚΑΤΣΙΡΗ ΣΟΦΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 

20. ΚΑΦΥΡΑ ΛΑΙΣ ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ

21. ΚΗΚΗΡΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΓΕΩΠΟΝ. ΠΑΝΕΠ. ΑΘΗΝΑΣ

22. ΚΛΕΦΤΟΔΗΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΠΟΝ. ΠΑΝΕΠ. ΑΘΗΝΑΣ

23. ΚΟΛΙΟΜΙΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΛΑΪΚΗΣ & ΠΑΡΑΔ. ΜΟΥΣ. ΑΡΤΑΣ

24. ΚΟΖΑΝΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΘΕΡΜ. ΚΑΛΛΙΕΡ. ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

25. ΚΟΣΣΟ ΑΝΝΑ – ΜΑΡΙΑ ΤΕΧΝ. ΙΑΤΡ. ΟΡΓΑΝ. ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

26. ΚΟΥΛΕΝΤΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΟΣ. ΔΙΟΙΚ. ΠΑΝΤΕΙΟΥ

27. ΚΟΥΡΓΙΑΝΤΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΒΙΟΧΗΜ.- ΒΙΟΤΕΧΝ. ΑΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ 

28. ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΧΗΜΕΙΑ ΑΘΗΝΑΣ

29. ΚΟΥΡΜΟΥΛΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΦΙΛΟΣ. ΠΑΙΔ. ΨΥΧΟΛ. ΑΘΗΝΑΣ

30. ΚΟΥΡΟΥΜΙΧΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ

31. ΚΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΟΝ. ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ

32. ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΦΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝ. ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ

33. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡ. ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

34. ΜΕΤΟΧΟΥ ΛΙΛΑ ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦ. ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ

35. ΜΙΧΑΛΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ

36. ΝΙΑΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΕΝΕΡΓ. ΤΕΧΝ. ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

37. ΟΥΣΤΙΝΩΦ ΣΕΛΗΝΗ ΟΙΚΟΝ. ΕΠΙΣΤ. ΑΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

38. ΠΟΣΝΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡ. ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ ΑΕΙ

39. ΠΟΥΛΑΝΤΖΑΚΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ. ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

40. ΣΚΟΥΡΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔ. ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

41. ΣΟΥΕΡΕΦ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ

42. ΣΠΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΠΑΝΤΕΙΟΥ 

43. ΣΠΥΡΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

44. ΤΣΕΛΙΓΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ

45. ΤΣΕΡΕΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΔΩΡΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ

46. ΤΣΙΧΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΑΥΤ. ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΕΙ

47. ΧΑΝΔΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΙΑΚΟΣΜ. ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ